Date | Teams/Event | Time | Score | Links |
---|---|---|---|---|
August | ||||
Tue. 2 |
|
9:00 PM EDT |
|
|
|
11:00 PM EDT | |||
scrimmage | ||||
Fri. 5 |
|
3:00 PM EDT | ||
scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
11:00 PM EDT |
|
||
Alumni Game | ||||
Sat. 6 |
|
3:00 PM EDT |
|
|
Red and white intersquard scrimmage | ||||
|
3:30 PM EDT |
|
||
Alumni Game | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
Final | T, 0-0 | ||
Ottumwa, IA / IHCC Soccer Field | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Goodwell, OK (Scrimmage) | ||||
|
Final | L, 4-1 |
|
|
|
9:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
11:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 4-0 |
|
|
Sun. 7 |
|
2:00 PM EDT |
|
|
Exhibition Friendly | ||||
Mon. 8 |
|
6:00 PM EDT |
|
|
Tue. 9 |
|
Final | T, 3-3 | |
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
exhibition | ||||
|
11:00 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
Wed. 10 |
|
TBA |
|
|
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Cancelled |
|
||
Scrimmage | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 2-1 |
|
|
|
6:00 PM EDT | |||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
7:00 PM EDT |
|
||
exhibition | ||||
|
Final | L, 5-1 |
|
|
Exhibition | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Billings, MT | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
8:00 PM EDT |
|
||
Springfield, MO | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
|
11:00 PM EDT |
|
||
Thu. 11 |
|
3:30 PM EDT |
|
|
|
5:00 PM EDT | |||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Spartanburg, SC | ||||
|
Final | L, 3-0 |
|
|
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
Fri. 12 |
|
TBA |
|
|
Scrimmage | ||||
|
12:00 PM EDT |
|
||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Wichita Falls, TX (scrimmage) | ||||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 5-0 | ||
Exhibition Game | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:30 PM EDT |
|
||
Olathe, KS | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 5-3 |
|
|
|
8:00 PM EDT |
|
||
At Rosemount, Minn. (scrimmage) | ||||
|
Final | T, 1-1 | ||
Exhibition/Scrimmage/Friendly | ||||
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final | L, 6-1 |
|
|
|
11:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
Sat. 13 |
|
TBA |
|
|
|
TBA |
|
||
|
TBA |
|
||
Dubuque, IA | ||||
|
TBA |
|
||
@ Denver, Colorado | ||||
|
11:00 AM EDT |
|
||
|
11:00 AM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
12:00 PM EDT |
|
||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Exhibition game | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Rescheduled from 8/12 | ||||
|
1:30 PM EDT |
|
||
|
2:00 PM EDT |
|
||
Spartanburg, SC | ||||
|
2:00 PM EDT |
|
||
STLCC Florissant Valley | ||||
|
2:00 PM EDT |
|
||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Exhibition Friendly | ||||
|
Final | L, 6-2 | ||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Normal, IL (SCRIMMAGE) | ||||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
Arkansas City, KS | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
4:30 PM EDT |
|
||
Billings, MT | ||||
|
4:30 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Exhibition Friendly | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Friendly | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
5:30 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Friendly | ||||
|
Final | T, 0-0 |
|
|
@ Des Moines, IA / Cownie Sports Complex | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
Aztec Soccer Field @ Chapman Automotive Sports Complex | ||||
|
8:30 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
9:00 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT |
|
||
|
9:30 PM EDT |
|
||
|
10:30 PM EDT |
|
||
Alumni Game | ||||
Sun. 14 |
|
11:00 AM EDT |
|
|
Scrimmage | ||||
|
1:00 PM EDT | |||
|
2:00 PM EDT |
|
||
exhibition | ||||
|
Final | L, 5-2 | ||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
8:30 PM EDT |
|
||
Mon. 15 |
|
12:00 PM EDT |
|
|
|
Final | T, 2-2 |
|
|
|
4:00 PM EDT | |||
|
Final | T, 0-0 | ||
|
6:00 PM EDT | |||
At Mason City, Iowa (scrimmage) | ||||
|
7:30 PM EDT |
|
||
|
7:30 PM EDT |
|
||
Exhibition Friendly | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 2-0 |
|
|
|
9:00 PM EDT |
|
||
|
11:00 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
Tue. 16 |
|
TBA |
|
|
exhibition | ||||
|
11:00 AM EDT |
|
||
|
Final | T, 0-0 | ||
Ottumwa, IA / IHCC Soccer Field | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
5:30 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
6:00 PM EDT | |||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Sterling, KS (Scrimmage) | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Sugar Grove, IL (SCRIMMAGE) | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Frostburg, MD / Scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
7:30 PM EDT |
|
||
Oklahoma City OK | ||||
|
7:30 PM EDT |
|
||
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
11:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
Wed. 17 |
|
10:00 AM EDT |
|
|
|
2:00 PM EDT |
|
||
|
2:00 PM EDT | |||
Waterloo, IA | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT | |||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
9:00 PM EDT | |||
Scrimmage | ||||
Thu. 18 |
|
Final | L, 3-2 | |
|
Final | W, 1-0 | ||
Preseason Scrimmage | ||||
|
Final | L, 4-0 | ||
|
Final | W, 3-2 |
|
|
|
Final | L, 7-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 4-0 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 2-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 5-2 | ||
|
6:30 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final | L, 3-0 |
|
|
|
7:00 PM EDT |
|
||
Keyser, WV / Scrimmage | ||||
|
Cancelled |
|
||
Cancelled (Inclement Weather) | ||||
|
Cancelled |
|
||
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
10:00 PM EDT |
|
||
Aztec Soccer Field @ Chapman Automotive Sports Complex | ||||
|
10:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 2-1 | ||
Cheyenne Sports Complex | ||||
Fri. 19 |
|
TBA |
|
|
|
Final | L, 4-2 | ||
|
Final | W, 4-3 | ||
Ottumwa, IA | ||||
|
Final | L, 6-1 | ||
Council Bluffs, IA | ||||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
Final | L, 4-3 | ||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 5-0 | ||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 3-2 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
CCBC Essex Field | ||||
|
Final - 2OT | T, 1-1 | ||
|
Final | T, 1-1 | ||
STLCC Meramec | ||||
|
Final - OT | L, 2-1 | ||
Beatrice Campus Field | ||||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
6:00 PM EDT | |||
Fayetteville, NC | ||||
|
Final | L, 2-1 |
|
|
|
6:00 PM EDT | |||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
Final | W, 4-1 | ||
Reno, NV | ||||
|
Cancelled |
|
||
|
8:30 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-2 | ||
|
11:00 PM EDT |
|
||
Reno, NV | ||||
Sat. 20 |
|
Cancelled |
|
|
|
Cancelled |
|
||
|
TBA |
|
||
|
TBA |
|
||
@ Rapid CIty, S.D. | ||||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
10:00 AM EDT |
|
||
|
11:00 AM EDT |
|
||
WakeMed Park (Cary, NC) | ||||
|
12:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
12:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 6-0 | ||
|
Postponed |
|
||
|
12:30 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
|
Final | W, 3-2 | ||
|
Final | W, 5-2 | ||
|
Final | W, 5-4 | ||
|
Final | L, 4-0 | ||
Columbus, Nebraska | ||||
|
Final - OT | L, 2-1 | ||
Council Bluffs, IA | ||||
|
Final | W, 9-2 | ||
|
Final | L, 5-2 | ||
At STLCC Florissant Valley | ||||
|
Final | T, 0-0 |
|
|
|
Final | L, 5-1 | ||
Tishomingo, OK | ||||
|
Final | W, 5-1 | ||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-2 | ||
|
3:30 PM EDT |
|
||
Reno, NV | ||||
|
3:30 PM EDT |
|
||
|
4:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 9-2 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
Final | W, 4-2 | ||
|
Final | L, 7-0 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
Hillsboro MO | ||||
|
5:00 PM EDT | |||
Snyder, TX (scrimmage) | ||||
|
5:30 PM EDT |
|
||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 3-0 | ||
University of Texas-Tyler | ||||
|
Final - OT | W, 3-2 | ||
Sun. 21 |
|
Cancelled |
|
|
|
1:00 PM EDT | |||
Scrimmage | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Salisbury, Md. | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
|
1:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 1-0 | ||
|
Final | L, 5-3 | ||
|
Final | L, 4-0 | ||
Ottumwa, IA | ||||
|
Final | L, 3-2 | ||
|
2:00 PM EDT |
|
||
Exhibition game | ||||
|
Final | W, 2-0 | ||
|
Final | W, 8-3 | ||
At Mount Pleasant, Iowa | ||||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
3:15 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 3-1 | ||
|
Final | W, 7-0 | ||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 3-2 | ||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
7:30 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
Mon. 22 |
|
10:00 AM EDT |
|
|
Scrimmage | ||||
|
11:00 AM EDT |
|
||
|
Final | W, 6-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 4-2 | ||
|
Cancelled | |||
Snyder, TX (scrimmage) | ||||
|
Final - 2OT | W, 1-0 | ||
|
Final | T, 3-3 | ||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
9:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
Tue. 23 |
|
TBA |
|
|
|
TBA |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 5-3 |
|
|
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 1-0 | ||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 4-0 | ||
Rockford, IL | ||||
|
3:30 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
|
Final | W, 5-2 | ||
Spartanburg, SC | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
scrimmage | ||||
|
Final - 2OT | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 7-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 2-0 |
|
|
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 4-1 | ||
|
Final | L, 1-0 | ||
|
Cancelled |
|
||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
Cancelled |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 7-0 | ||
Beatrice Campus Field | ||||
|
Final | W, 4-1 | ||
|
6:00 PM EDT | |||
Scrimmage | at Knox College | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 7-2 | ||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:15 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Towson, Md. | ||||
|
Final | L, 7-2 | ||
Broncbuster Stadium | Garden City, KS | ||||
|
8:00 PM EDT |
|
||
exhibition | ||||
|
Final | W, 4-1 | ||
|
Final | L, 5-4 | ||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
Final | W, 7-0 | ||
|
Final - Forfeit Home | W, 1-0 | ||
Glendale Forfeit | ||||
Wed. 24 |
|
Cancelled |
|
|
|
Final | W, 3-1 | ||
|
Final | W, 7-0 | ||
|
10:30 AM EDT |
|
||
|
Cancelled |
|
||
|
Final | L, 2-0 | ||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 11-0 | ||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
4:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
Final | L, 9-1 | ||
|
Final | L, 9-0 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
Snyder, TX | ||||
|
Final - 2OT | L, 1-0 | ||
|
Final | W, 7-0 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Cancelled |
|
||
|
Final - 2OT | L, 3-2 | ||
|
Final - 2OT | W, 3-2 | ||
|
Final | W, 4-1 | ||
|
Final | W, 4-3 | ||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 10-0 | ||
River Grove, IL | ||||
|
6:30 PM EDT |
|
||
Alumni Game | ||||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
8:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
Final | W, 4-1 | ||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
Final | T, 0-0 | ||
Thu. 25 |
|
10:00 AM EDT |
|
|
|
11:00 AM EDT |
|
||
Gloucester Township Turf Field | ||||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
Final | W, 10-0 | ||
Annandale, Va. | ||||
|
Final | L, 2-0 | ||
Carl Sandburg Forfeit | ||||
|
Final | W, 6-0 | ||
|
Final | W, 4-0 | ||
La Plata, Md. | ||||
|
Final | T, 3-3 | ||
|
Final | L, 2-1 |
|
|
SCRIMMAGE | ||||
|
Final | L, 10-0 | ||
|
Final | W, 5-0 | ||
|
Final | L, 5-0 | ||
Keyser, WV | ||||
|
Final | W, 5-0 | ||
|
Final - 2OT - Forfeit Away | L, 1-0 | ||
Harper Forfeit | ||||
|
Final | L, 5-1 | ||
Ephraim, UT | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Largo, MD | ||||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 8-0 | ||
|
7:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-0 | ||
|
Final | L, 11-0 | ||
University of Chicago Campus | ||||
Fri. 26 |
|
10:30 AM EDT |
|
|
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 5-1 | ||
Panama City Sports Complex | ||||
|
Final | L, 3-1 | ||
STLCC Florissant Valley | ||||
|
1:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 1-0 | ||
|
Final - Forfeit Away | L, 1-0 | ||
Eastern Florida State Forfeit | ||||
|
Postponed |
|
||
Wilmington, NC | ||||
|
Final | L, 5-0 | ||
Council Bluffs, IA | ||||
|
Final | L, 8-0 | ||
Madison-Ridgeland Academy | ||||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | T, 0-0 | ||
|
Final | W, 4-2 | ||
|
4:00 PM EDT | |||
Scrimmage | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
Spartanburg, SC | ||||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 2-0 | ||
|
Final | W, 5-0 | ||
|
Final - 2OT | L, 4-3 | ||
|
Final | T, 4-4 | ||
Price, UT | ||||
|
Final | W, 4-2 | ||
|
Final | W, 3-0 | ||
|
Final | W, 6-0 | ||
|
Final | L, 7-2 | ||
|
Final | W, 5-2 | ||
Pratt, KS | ||||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | L, 3-2 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
Final | W, 3-1 | ||
Hesston, KS | ||||
|
Final | L, 1-0 | ||
Arkansas City, KS | ||||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
8:30 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final | W, 2-0 | ||
|
Final | L, 10-1 | ||
|
Final | L, 2-0 | ||
Sat. 27 |
|
11:00 AM EDT |
|
|
Scrimmage | ||||
|
12:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 2-0 | ||
|
12:00 PM EDT | |||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 10-0 | ||
|
Final | L, 4-3 | ||
Sugar Grove, IL | ||||
|
Final - OT | L, 1-0 | ||
Council Bluffs, IA | ||||
|
Final | W, 3-0 | ||
Glendale, AZ | ||||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
1:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | T, 2-2 | ||
|
Final | L, 3-1 | ||
|
Final | W, 6-0 | ||
|
Final | L, 7-0 | ||
|
2:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 7-1 | ||
El Dorado KS | ||||
|
Final | L, 2-1 | ||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
3:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 3-0 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
Final | L, 5-0 | ||
|
Final | L, 6-0 | ||
|
Final | L, 5-0 | ||
|
Final | W, 5-1 | ||
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 3-0 | ||
Price, UT | ||||
|
Final - 2OT | W, 3-2 | ||
|
Final | L, 5-0 | ||
Salt Lake City, Utah | ||||
|
4:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
Final | W, 4-2 | ||
|
Final - Forfeit Home | W, 1-0 | ||
Marian-Ancilla Forfeit | ||||
|
Final | L, 3-0 | ||
Dodge City HS | ||||
|
Final | L, 1-0 | ||
|
4:30 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
Postponed |
|
||
|
Final - 2OT | W, 1-0 | ||
|
Final | L, 3-0 | ||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
Final | L, 3-2 | ||
|
5:30 PM EDT |
|
||
|
6:00 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
Final | T, 1-1 | ||
Pratt, KS | ||||
|
Final | T, 1-1 |
|
|
Scrimmage | ||||
|
Final | T, 0-0 | ||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
7:00 PM EDT |
|
||
Raleigh, NC (WRAL Soccer Park Field 6) | ||||
|
7:30 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final - 2OT | L, 3-2 | ||
|
Final - 2OT | L, 3-2 | ||
|
Final | W, 5-0 | ||
|
8:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-3 | ||
Sun. 28 |
|
Final | W, 7-0 | |
|
Final | L, 8-2 | ||
|
Final | W, 4-1 | ||
Coffeyville, KS | ||||
|
Final | W, 8-1 | ||
|
Final | W, 3-2 | ||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
2:00 PM EDT |
|
||
STLCC Meramec | ||||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
3:00 PM EDT |
|
||
|
Cancelled |
|
||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
Broncbuster Stadium | Garden City, KS | ||||
|
Final | W, 1-0 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 8-2 | ||
|
Final | W, 14-0 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | L, 4-2 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Exhibition | ||||
|
Final | W, 3-1 | ||
Mon. 29 |
|
2:00 PM EDT |
|
|
|
Final | W, 1-0 | ||
|
Final | L, 4-0 | ||
|
Final | W, 1-0 | ||
|
5:00 PM EDT |
|
||
Scrimmage | ||||
|
5:00 PM EDT |
|
||
|
Final | L, 4-0 | ||
|
Final | L, 4-2 | ||
Mount Olive, NC | ||||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
7:30 PM EDT |
|
||
|
Final | W, 4-1 | ||
McPherson, KS | ||||
|
Final | W, 3-1 | ||
|
Final | L, 6-0 | ||
Tue. 30 |
|
TBA |
|
|
Scrimmage | ||||
|
9:00 AM EDT |
|
||
|
Final | W, 2-1 |
|
|
Scrimmage | ||||
|
Final | L, 7-1 | ||
|
Final | W, 2-1 | ||
|
Final | W, 3-2 | ||
|
Final - OT | L, 4-3 | ||
Beatrice Campus Field | ||||
|
Final | L, 4-1 | ||
|
Final | L, 4-1 | ||
La Plata, Md. | ||||
|
Final | L, 8-0 |
# Exhibition
* Conference
^ Division